החוויה שלנו - מסיבת רווקות בחו"ל

ארגנו מסיבת רווקות בברלין והכל הלך פשוט מושלם בזכות ההחלטה החשובה שעשינו ורכשנו סים לאירופה.

 לולא האפשרות לתקשר בקלות אחד עם השנייה בכל הנוגע לתזמונים, נקודות מפגש ושאר דברים לא היינו יכולות להוציא בכזו קלות ופשטות את המסיבה הזו לפועל כפי שתוכנן.

לארגן הכל ולהישאר בקונטרול- ככה הוצאנו הכל לפועל מסיבת רווקות ללא בעיות

במהלך השהות שלנו בגרמניה, היינו צריכות להתמודד עם לו"ז צפוף - כל ערב תכננו משהו אחר והדבר דרש מאיתנו להמשיך בהכנות ובתיאומים עם ספקים ולשמור על קשר אחת עם השנייה כיוון שלכל אחת בקבוצה היה תפקיד חשוב בהצלחת המסיבה.

מה גם שאנחנו מאוד פעילות בפייסבוק ובאינסטגרם ואנחנו אוהבות לשתף חוויות, תמונות וסרטונים.

ידענו שנצטרך לשמור על תקשורת בינינו וולכן רכשנו את הסים של ROAMINEU ואפשר לומר שזה הדבר הכי חכם שעשינו במסגרת החופשה הזו.

המזוודה לא הגיעה- ואז הטלפונים התחילו, לדבר עם חברת התעופה בארץ ולדבר עם חברת התעופה בנמל זה לא נעים. אני לא יודעת מה היינו עושות אם לא היה לנו דרך לתקשר עם העולם מהרגע שנחתנו בנמל תעופה. 

ללא ספק קשה לארגן ולשלוט על הסיטאוציה בצורה הטובה והמסודרת ביותר ללא כרטיסי הסים לאירופה.

רכשנו את הסים בארץ ופשוט עשינו בשכל. גם מאוד יעיל - ממש מחוברים מהרגע שנוחתים, אני בטוחה שחסכנו המוו כסף. אני לא רוצה לחשוב כמה היינו משלמות על חריגות שיחה בחברות הסלולר השונות- טוב שיש אפשרויות אחרות טובות יותר.

תודה רבה!

סים רום אין יו בנות

כרטיסי הסים של  ROAMINEU משדרג את הטיול והופך אותו להרבה יותר פשוט ונוח.  כל כרטיסי ה- SIM משולמים מראש (כך שאין חריגות ואין תשלומים מיותרים) וכוללים שיחות מקומיות בלתי מוגבלות ונתונים של 5GB.

מתכננים חופשה ורוצים גישה מהירה?

הזמן/י בקליק כרטיס SIM של ROAMINEU וקבל שיחות, גלישה ונדידת נתונים ביותר מ-30 מדינות אירופאיות.

*ROAMINEU עובדים עם חברת Telekom העולמית ומבטיחים לכם את כיסוי הרשת הטוב ביותר במהלך החופשה שלכם.


Share this post