בלוג-ROAMINEU

למה לי סים מקומי?

למה לי סים מקומי?

כשאנחנו טסים לחופשה בחו"ל אנחנו בעצם "מנותקים" מהארץ, אלא אם כן אנו מתחברים לויי -פיי . ולהתחבר לWIFI דורש מאיתנו להתחיל בחיפושים . חיפושים אחר אות ווי-פיי במסעדות או חנויות ובתוך החנויות עצמם לבקש או לחפש את סיסמת ההגנה של המקום לרשת האלחוטית. אתם בטח יודעים שזה גורם לבזבוזים נוספים כי לא כלכך נעים להיות במקום במשך זמן מה ולא לרכוש בו. כשאנחנו יוצאים לחופשה אנו רוצים להינות מכל המותרות, לנצל את ימי החופש, לטייל ולראות מקומות בארצות השונות בהן אנו שוהים. ושאות הווי-פיי לא ינהל את הזמן שלנו. בכדי לייעל את החופשה ולראות כמה שיותר במקסימום זמן אנו יוצרים לעצמנו "תכנון טיול" אוספים מידע על מקומות בילוי שונים ומתכננים את הגעתנו ומעשינו בכל יעד ויעד. היום האינטרנט מלא במידע חיוני ומדויק לכל תחום שנחפש ונרצה לדעת. כאשר אנחנו מחוברים גם בחו"ל ככה אנו מתכננים את עצמנו ואת הטיול שלנו בצורה היעילה ביותר גם תוך כדי תנועה. כיף להיות ספונטנים לפעמים לא? 5 ג'יגה גלישה זה מלא ! מאד קשה לבזבז אותם בימים ספורים. הסים שלנו פותח אותך לעולם קל יותר ומקומי יותר, מאפשרים לך להתנהל כמו מקומי ומאפשרים לך לתקשר ולהזמין מראש כרטיסים לאטרקציות, מקומות למסעדה, "טייק-אווי" או שירותי UBER למלון. בעצם עם סים מקומי לאורך כל מהלך החופשה אנחנו כמעט ולא מוגבלים בכלל כל עוד השירות האינטרנטי זמין לנו כל הזמן! למה הסים של חברת Roamineu הכי משתלם לי? ישנם כל מיני חברות סלולר אשר נותנות את שירותי הסימים לחו"ל. הבעיה העיקרית היא שעצם השימוש בכרטיס סים דרך חברות הסלולר אנו בעצם משאירים לננו "פתח" לתשלומים נוספים על חריגות. אנחנו לא רוצים לשלם עוד כסף מיותר על כך שלא שמנו לב שחרגנו. לכן, בכרטיס סים של חברת Roamineu התשלום מראש, חבילת השירותים כלולה במחיר ואין שום אופציה לחרוג או לשלם יותר. לפניך השירותים והיתרונות של RoaminEU: סים פריפייד- כל החבילות שלנו זהות- למה להגביל שלא צריך? אין "חיובים נוספים" או "חריגות" המנעו מחשבונית מפתיעה בסוף חופשתכם. שירות תמיכה צמוד לאורך כל הטיול- שירות לקוחות הנותן מענה לכל שאלה. בווצאפ במייל בטלפון אירופאי או ישראלי. איסוף נגיש מנתב"ג בתחנת הדלק דור אלון. מחיר נמוך תמורה גבוה- חבילת אינטרנט מפנקת של 5 ג'יגה, שיחות נכנסות ויוצאות לארץ ושיחות בכל האיחוד האירופאי ללא הגבלה אינטרנט מהיר- גלישה מהירה ללא "זמני המתנה" ברשת דור 4. נדידה בין מדינות- נדידה פשוטה ללא כל תקלה או צורך בהחלפת סים. שומרים על המספר הישראלי- אין צורך לעדכן את הקרובים במספר חדש. חיבור מיידי - מתחברים מרגע הנחיתה מבלי להתרוצץ בין חנויות. חופשה זאת חופשה!

הגיע הזמן להתקדם - אל תצא פראייר

הגיע הזמן להתקדם - אל תצא פראייר

רוצים לתקשר בקלות גם באירופה אתם מארגנים חופשה, מתארגנים בעצמכם ומארגנים את שאר המשפחה, עולים על מטוס ומתחילים את החופשה לה כל כך חיכיתם. נחתתם? מעולה הכניסו את הסים למכשירכם והתחילו לתקשר כמו מקומיים. בשביל שהחופשה שלכם תיהיה מושלמת. עדיף להשתמש בסים מקומי עם תמיכה מלאה בעברית! ללא חיובים על חריגות בנתונים או בדקות שיחה. לתקשורת יעילה ומהירה ביניכם לבין שאר הנופשים, המשפחה והחברים בארץ. ב-2019 מפסיקים להיות פראיירים בעבר, בשביל לייצר שיחות מחו"ל ולהשתמש באמצעי התקשורת היה עולה לנו המון כסף כי היינו תלויים בחברות התקשורת המוכרות לנו. כאשר המחיר כה יקר לפעמים התקשורת הופכת למותרות ואנו מוצאים את עצמנו נאלצים לוותר על אמצעי יעיל שכזה. לא עוד. חברות הסלולר בונות על כך שתחרגו מדקות השיחה שלכם או משימוש בנתונים- על כל דקת חריגה אתם משלמים המון כסף! לכן, עוזבים את הדרך הישנה, ומתקדים לפרי-פייד סים. ללא חיובים נוספים, ללא חריגות ועם תמיכה בעברית. למה? כי יותר משתלם לכם. אנחנו ב-RoaminEU עושים סוף לבזבוז הכסף ומעניקים לכם חוויה פשוטה יותר- שזו בעצם התקשורת ההכרחית עבורנו כאשר אנחנו נמצאים רחוק מהבית, אי שם בחו"ל ומספקים עבורכם את הסים שיעשה לכם את החופשה והשהות באירופה להרבה יותר קלה ונוחה. כל כרטיסי ה- SIM שלנו משולמים מראש (כך שאין חריגות ואין תשלומים מיותרים) וכוללים שיחות מקומיות בלתי מוגבלות ונתונים של 5GB. אנו עובדים עם חברת Three העולמית כדי שאתם תקבלו את כיסוי הרשת הטוב ביותר במהלך החופשה שלכם. הסים תקף ל-30 יון וניתן להטענה חוזרת. שוהה בחו"ל ונמאס לך לשלם כפול? הזמן כרטיס SIM של ROAMINEU וקבל שיחות, גלישה ונדידת נתונים ביותר מ-30 מדינות אירופאיות. משלמים פחות ומקבלים יותר.

לכמה כדאי לקנות סים לאירופה?

לכמה כדאי לקנות סים לאירופה?

שימוש בסים במהלך חופשה/טיול באירופה במהלך חופשה מה שאנו רוצים זה רק להינות ולמצות אותה על הצד הטוב ביותר שלה. נושא האינטרנט והתקשורת בחו"ל די תלוי כרגע ב-Wi-Fi. לפחות ככה אנשים עדיין מתנהלים כאשר הם יוצאים לחופשות. זה לא נכון, כי היום אין צורך בלהסתפק ב-Wi-Fi כאשר ישנה אפשרות לטייל ולנפוש ובכל זאת להישאר זמינים ולגלוש באינטרנט וזאת בעזרת סים גלובלי. למה לי לרכוש סים לפני טיסה? ישנם כמה יתרונות בשימוש בסים במהלך השהות שלנו בחו"ל: כל התשובות וכל הדרכים נמצאים היום באינטרנט. טוב שיש גישה תמידית. יעיל מאוד במהלך טיולים וחופשות בחו"ל, נגישות וזמינות כל הזמן, חוסך זמן, בלבול וכסף. המון פעמים אנו מוצאים את עצמנו ללא גישה לאינטרנט/ ללא היכולת להוציא שיחות והסיטואציה מאוד מתסכלת כאשר אנו זקוקים מיידית לשימוש בנתונים אלו אך איננו זמינים ואם חלילה נפתח את הגישה לשיחות ואינטרנט דרך הספק הסלולרי שלנו נמצא חשבונית חיוב לא נעימה במיוחד כשנחזור מהחופשה. תשלום מראש- רוכשים כבר באתר סים במחיר נמוך מאוד ביחס לשירות שחברות הסלולר מספקות, ונהנים משירותי אינטרנט ושיחות יוצאות בתשלום חד פעמי ללא חריגות והוצאות מיותרות. כמו כן באם ארגנתם טיול במדינות אירופאיות מרובות - הסים שלנו מאפשר נדידת נתונים ללא החלפת סים ושיחות מקומיות בכל האיחוד האירופאי ללא הגבלה וכמובן גם שיחות יוצאות ונכנסות לארץ. לכן, תמיד טוב וכדאי להישאר זמינים ולנצל את הנגישות שיש לנו לאינטרנט כאשר אנחנו בחו"ל. הנגישות הזו תורמת לנו המון, מייעלת לנו את זמן השהות שלנו במהלך החופשה, חוסכת מאיתנו כאבי ראש וחיפושים אחר כיוונים, מפות ואף הזמנת מוניות ונסיעות אחרות. היום להישאר מחוברים בחו"ל זה אפשרי, פשוט וזול. רוצה חופשה/טיול עם גישה מהירה לאינטרנט ושיחות ללא התחייבויות? הזמן/י בקליק כרטיס SIM של ROAMINEU וקבל שיחות, גלישה ונדידת נתונים ביותר מ-30 מדינות אירופאיות. הסים יחכה לך בחנת הדלק דור אלון בנתב"ג או שלחלופין נשלח אותו אלייך ! *כל כרטיסי ה- SIM שלנו משולמים מראש (כך שאין חריגות ואין תשלומים מיותרים) וכוללים שיחות מקומיות בלתי מוגבלות ונתונים של 5GB/10GB. בנוסף, אנו עובדים עם חברת Three העולמית כדי שאתם תקבלו את כיסוי הרשת הטוב ביותר במהלך החופשה שלכם. קל לטוס עם הסים של ROAMINEU :-)

סים לעסקים

סים לעסקים

עצמאים? בעלי עסק? אם זה לנסיעת עסקים או לחופשה- בואו להישאר מחוברים וזמינים יחד עם השירות שלנו. איתנו ניתן לקבל שיחות נכנסות מישראל ללא הגבלה- וכל זה כאשר מתקשרים למספר הרגיל שלך! בבטחון מלא וללא חשש מחיובים נוספים! וכך להיות בשליטה על העסק גם מרחוק. סים ל-32 מדינות באירופה עם שיחות נכנסות ויוצאות לארץ ושמירה על המספר הישראלי – ללא הפתעות בחשבון. RoaminEU נותנת שירות לעשרות עסקים קטנים בינונים וגדולים ומספק פתרונות תקשורת מתקדמים.

10 סיבות למה ROAMINEU

10 סיבות למה ROAMINEU

1. אין הפתעות בחשבון כשחוזרים ארצה 2. הסים תקף ל-30 יום וניתן להטענה 3. מצורף פין להוצאת כיס הסים בסמארטפון ודף הוראות 4. הפעלה פשוטה - הוראות הפעלה ישלחו כ-48-24 שעות לפני יום הטיסה בוואצאפ 5. מתחברים מרגע הנחיתה - ללא המתנה 6. אינטרנט סופר מהיר תומך ברשת דור 4 7. 100 דקות שיחה לישראל (ניתן להוסיף) 8. נדידה בין מדינות האיחוד האירופאי ללא צורך בהחלפת סים 9. שיחות מקומיות בכל מדינות האיחוד האירופאי ללא הגבלה 10. שירות לקוחות אדיב ומקצועי

מספר מדינות בסים אחד

מספר מדינות בסים אחד

להתארגן לחופשה בחו"ל מבלי לחשוש או להיות תלוי ב-WI-FI או מחסור בתקשורת זה פשוט נפלא וכאשר חווים זאת בטיול עצמו, עוד יותר נהנים מנוחות וקלילות כאשר ישנה תקשורת זמינה בעת הצורך ובכלל. יצאנו שלושה חברים לטיול ארוך באירופה, ביקרנו בשלוש מדינות- גרמניה, הולנד ובלגיה. מה ששידרג לנו את חווית הטיול ובעצם הפך אותה להרבה יותר פשוטה היה זה סים קטן שרק נתן. מרדף אחר Wi-Fi? לא בשבילי אני לא אוהבת לנחות בנמל התעופה ולרכוש סים מקומי- ידוע שבמנלי תעופה המחיר הכי יקר. למרות שמוכרים כרטיסי סים עם אינטרנט - אין אף סים שמאפשר שיחות לארץ - ומה לעשות יש לנו קרובים ודאגות וכולנו צריכים להשאר בקשר גם שאנו בחופשה. לא בשבילי גם להתרוצץ בין קיוסקים עם ילדים ומזוודות. אמנם היה לנו Wi-Fi במלון אבל השימוש ההכרחי ביותר בשיחות ובאינטרנט היה מחוצה לו. במהלך הטיולים, כאשר מתפזרים (כל אחד לצד אחר) או עלינו לעשות שיחות חשובות לא הייתה לנו בעיה כלל- זה היה זמין, קל וזול. יכולנו להוציא שיחות לארץ ולהיעזר באינטרנט כשהיינו צריכים אותו למשל- גוגל מפות. היה תמיד זמין עבורנו במהלך הטיולים והדבר עזר לנו מאוד וחסך לנו המון כאבי ראש בדרכים. בזכות השימוש בכרטיס סים של ROAMINEU עברנו שלושה מדינות, אין ספור טיולים וחיפושים אחר אטרקציות/מסעדות/ מקומות בילוי ללא שום בעיה. השימוש בו היה כל כך הכרחי ותרם לנו המון- כל פעם נעזרנו באינטרנט ופשוט הפכנו את הטיול שלנו למושלם בלי בעיות וללא בזבוז זמן מיותר. הכל היה מוצג לפנינו. ללא סים היינו צריכים "לשבור את הראש" אחר חיפוש Wi-Fi, עוברי אורח וכדומה בשביל להגיע ליעדים שרצינו. הסים שיעשה לכם את הטיול... אנחנו בROAMINEU משדרגים לכם את הטיול להרבה יותר פשוט, הרבה יותר נוח והרבה יותר יעיל ומספקים עבורכם את הסים שיעשה לכם את החופשה באירופה מוצלחת יותר. כל כרטיסי ה- SIM שלנו משולמים מראש (כך שאין חריגות ואין תשלומים מיותרים) וכוללים שיחות מקומיות בלתי מוגבלות ונתונים של 5GB. אנו עובדים עם חברת Three העולמית כדי שאתם תקבלו את כיסוי הרשת הטוב ביותר במהלך החופשה שלכם. גם את/ה רוצה לטייל באירופה ללא קשיים וללא נעדרים? מטיילים ונשארים זמינים, הזמן כרטיס SIM של ROAMINEU וקבל שיחות, גלישה ונדידת נתונים ביותר מ-30 מדינות אירופאיות.

x

#{title}

#{text}

#{price}