תקנון השירות
כרטיס הסים מאפשר גלישה ושיחות ניתן לשמור על המספר הישראלי שלך ובנוסף מקבלים עוד מספר ישראלי.
הכרטיס תקף ל-30 יום מרגע הפעלת החבילה.
לא נדרש להחזיר בתום את הנסיעה את הסים .
מדיניות ביטולים : ניתן לבצע ביטול עסקה באופן חד צדדי מיום עשיית העסקה - ביטול של הרגע האחרון ב-24 שעות האחרונות לפני קבלת המוצר - יגבה תשלום מלא ולא יהיה החזר על אי שימוש בשירות.
הכרטיס נתמך במספר מדינות בעולם ואחריות הרוכש לוודא שהמדינה אליה הוא טס נמצאת ברשימת המדינות הנתמכות (ראה רשימה באתר).  לא יינתן זיכוי ללקוח שטס למדינה שאינה נתמכת  הכרטיס מתחבר לרשתות הסלולאריות בכל מדינה נתמכת והשרות הינו של חברות הסלולארי במדינה בה אתה מטייל לרבות איכות הרשת והקליטה.
ניתן לעבור באופן ידני מרשת לרשת באופן עצמאי דרך הגדרות המכשיר.
במקרה של תקלה או חוסר שרות עקב תקלה בסים או בחברת הסלולארי המקומית ניתן יהיה לקבל החזר מלא עד גובה העסקה שבוצעה בלבד וזאת בתנאי שהתקלה אושרה מול נציג השרות הטכני שלנו באישור בווצאפ (0546536555) וזאת לאחר שבוצע ניסיון לטיפול הבעיה מול הנציג הטכני.
לא יהיה ניתן לקבל פיצוי מעבר לסכום העסקה בשום מיקרה.

אחריות הלקוח לתפעל את הסים ע"פ ההוראות תפעול שיישלחו אליו בטרם הנסיעה.  לא ימתן כל פיצוי על אי שימוש.  מדיניות החזר וביטול הינה בהתאם לחוק הגנת הצרכן של עסקה מרחוק טלפונית/אינטרנטית ראה לינק : http://www.consumers.org.il/category/deal-annulment-regulations  להלן תמצית המדיניות (אחריות הלקוח להכיר ולהבין את החוק עפ"י הרישומים באתר של משרד הכלכלה) במקרה בו הביטול נעשה שלא בעקבות פגם או אי התאמה, על הצרכן לשלם דמי ביטול בשיעור 5% מסכום העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם. החוק מחייב משלוח הודעת ביטול עסקה בכתב. ניתן לשלוח את הודעת הביטול בדואר רשום, בפקס או במייל service@roamineu.com  ניתן לבצע ביטול עסקה באופן חד צדדי מיום עשיית העסקה. למעט ביטול של הרגע האחרון ב-24 שעות האחרונות לפני קבלת המוצר.

 פיקאנט -roamineu נוף ילדות 34 כפר חגלה
x

#{title}

#{text}

#{price}